آجر تایل

آجر تایل چیست؟

آجر تایل نوع آجر نسوز است که برای پوشش کف و دیوارها استفاده می‌شود. این نوع آجرها از موادی مانند خاک رس، شن و سیمان تهیه می‌شوند و بر روی سطح آنها طرح‌ها و رنگ‌های مختلف اعمال می‌شود. آجر تایل به دلیل زیبایی، مقاومت و دوام بالا، مورد استفاده در فضاهای داخلی و خارجی ساختمان‌ها، حمام‌ها، آشپزخانه‌ها و فضاهای عمومی قرار می‌گیرد.آجر تایل همان آجر نسوز ولی با ابعاد بزرگتر مانند (10*60)(10*40)(20*80)

ویژگی‌های آجر تایل عبارتند از:

  1. زیبایی و ظرافت:آجر تایل دارای طراحی‌های زیبا و متنوعی است که می‌تواند به زیبایی و جذابیت بیشتری به فضاها بخشد و تزئینات آنها را تکمیل کند.
  2. مقاومت در برابر آب: برخی از آجرهای تایل مقاوم در برابر آب هستند، که آنها را برای استفاده در مناطق مرطوب مناسب می‌سازد.
  3. نگهداری آسان: آجر تایل به راحتی قابل نگهداری و تمیزکاری است و معمولاً به شکلی که ضربه و خطوط داغ را مقاومت کند، طراحی شده است.
  4. پوشش فضاهای داخلی و خارجی: آجر تایل به عنوان یک گزینه مناسب برای پوشش فضاهای خارجی مانند فضای‌های حفاظت شده، تراس‌ها، پاتیوها و حیاط‌ها استفاده می‌شود. این نوع آجرها به دلیل مقاومت در برابر عوامل جوی، زیبایی و دوام بالا، مناسب برای استفاده در فضاهای خارجی هستند. بنابراین، آجر تایل در کار خانه درنما به عنوان یک ماده ساختمانی چند منظوره با کاربردهای متنوع، انتخاب مناسبی برای تزئین و پوشش سطوح مختلف در ساختمان‌ها است.

انواع آجر تایل :

آجر مشکی 10 در 40 (40×10)

آجر مشکی 10 در 40 (40×10)

آجر مشکی 10 در 60 (60×10)

آجر مشکی 10 در 60 (60×10)

آجر نسوز تایل

آجر نسوز تایل

آجر نسوز کف فرش 20*20 قرمز

آجر نسوز کف فرش 20*20 قرمز

محصولات مشابه