درباره ما

گروه تولیدی شرکت آجر دُرنما در اصفهان با تکیه بر دانش روز و فناوری و صد البته با پشتوانه شما عزیزان در مسیری قدم برداشته که امید میرود  از این پس پیشگام صنعت آجر در اصفهان و ایران گردد.فرآیند طراحی و تولید آجرنما زیر نظر مهندسین مجرب و متخصص صورت میگیرد. و با استفاده از دستگاه های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک فرآوری و تولید میشود و در دسترس شما قرار میگیرد. 

این شرکت افتخار دارد که یکی از اولین کارخانه آجر و آجر نما باشد و  تولید آجر شیل و نسوز( آجر قرمز انگلیسی و آمریکایی ، آجر شاموتی ، آجر سفید و آجر مشکی) با رنگ های طبیعی و ترکیب های اروپایی در اصفهان دارا می باشد. شرکت آجر دُرنما با بهره مندی از کادر فنی متخصص و پشتوانه بیش از 30 سال تجربه در تولید آجر وهمچنین با شبکه گسترده فروش در سراسر کشور و خارج از کشور ، با استقبال چشمگیر مشتریان روبه رو گردید.

شرکت آجر دُرنما در سال 1363 در منطقه صنعتی دولت آباد با تولید سفال شروع به کار کرد که در سال 1372 شروع به تولید آجر پلاک و ال نما نمود . این واحد تولیدی در سال 1373 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید و در سال 1386 با تولید آجر لفتون درجه یک چهار طرف نما تولید خود را افزایش داد . این واحد تولیدی در سال 1391 با توجه به روند پیشرفت و مکانیزه شدن دستگاه ها شروع به تولید گسترده خط جدید شیل در رنگ ها ، طرح ها و سایزهای مختلف نموده و در این زمینه موفق به اخذ استاندارد ملی ایران کردید و در زمره بهترین کارخانه آجر و آجر نما می باشد.این واحد تولیدی موفق به اخذ گواهی مدیریت  ISO 9001 و گواهی محیط زیست ISO 14001 و همچنین گواهی ایمنی و بهداشت ISO 18001 میباشد.آجرنسوز دُرنما در سال 1394 با تولید گسترده آجر نسوز نما و صنعتی در جهت بروز رسانی تولید ، دستگاهها و کورهها اقدامات مربوطه رو انجام داد است.آجرنمای نسوز دُرنما در حال حاضر دارای بیش از 100 نوع آجر نسوز در طرحها و رنگهای مختلف در حال تولید گسترده اجرنمای نسوز و صنعتی نسوز می باشد.

 برای زیبا سازی بنای خود به آجر نمایی مرغوب نیاز دارید؟ کافیست با ما تماس بگیرید

آجر ، برای یک ساختمان در حکم سلول برای بدن است. استفاده از آجر در ساختمان ، حسی طبیعی را در فضای داخلی ایجاد می کند. آجر به دلیل طیف رنگی متنوع و زیبا ، در خلق نماهای متفاوت با حس های متفاوت در طراحی داخلی و خارجی ساختمان  نقش اصلی را ایفا میکند.استفاده از آجر با طیف رنگی گرم، می تواند حس گرما بخشی را در فضای داخلی و خارجی تقویت کند و در مناطق سردسیر می تواند انتخاب مناسبی برای فضای داخلی و خارجی ساختمان باشد.

about-image
about-image
about-image
about-image