چند کلمه

درباره شرکت ما

این برای ما افتخار است

معتبر ترین کارخانه آجر و آجر نما در اصفهان

تولید انواع آجر انگلیسی ، شاموتی ، نسوز ، رستیک ، کرافت استون (دکوراتیو) ، قزاقی(سنتی) ، آنتیک ، لفتون ، صنعتی ، لعابی و ….
گروه تولیدی شرکت آجر دُرنما در اصفهان با تکیه بر دانش روز و فناوری و صد البته با پشتوانه شما عزیزان در مسیری قدم برداشته که امید میرود  از این پس پیشگام صنعت آجر در اصفهان و ایران گردد.فرآیند طراحی و تولید آجرنما زیر نظر مهندسین مجرب و متخصص صورت میگیرد. و با استفاده از دستگاه های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک فرآوری و تولید میشود و در دسترس شما قرار میگیرد.

187

پروژه‌های به پایان رسیده

9371

مشتری های خوشحال

341

نمونه آجر تولید شده

33

سال‌های خدمت

مختصری در باره کارخانه آجرنما دُرنما

این شرکت افتخار دارد که یکی از اولین کارخانه آجر و آجر نما باشد و تولید آجر شیل و نسوز( آجر قرمز انگلیسی و آمریکایی ، آجر شاموتی ، آجر سفید و آجر مشکی) با رنگ های طبیعی و ترکیب های اروپایی در اصفهان دارا می باشد. شرکت آجر دُرنما با بهره مندی از کادر فنی متخصص و پشتوانه بیش از 30 سال تجربه در تولید آجر وهمچنین با شبکه گسترده فروش در سراسر کشور و خارج از کشور ، با استقبال چشمگیر مشتریان روبه رو گردید.

محصولات آجر کارخانه درنما
آجر نسوز درنما
آجر ، برای یک ساختمان در حکم سلول برای بدن است.

استفاده از آجر در ساختمان ، حسی طبیعی را در فضای داخلی ایجاد می کند. آجر به دلیل طیف رنگی متنوع و زیبا ، در خلق نماهای متفاوت با حس های متفاوت در طراحی داخلی و خارجی ساختمان  نقش اصلی را ایفا میکند.استفاده از آجر با طیف رنگی گرم، می تواند حس گرما بخشی را در فضای داخلی و خارجی تقویت کند و در مناطق سردسیر می تواند انتخاب مناسبی برای فضای داخلی و خارجی ساختمان باشد.

A110-5.jpg
fa_IR