تولید آجرنما :

طراحی و ساخت انواع آجر
کاملا اصولی و بر اساس استاندارد

جزئیات
آجرنما
اجرای نما :

اجرای انواع نماهای مختلف : سنگ ، چوب ، آجر ، شیشه ای
ترکیبی و...

جزپیات
تصویر بنر
خدمات طراحی نما :

طراحی تخصصی انواع آجرنسوز شامل :رستیک ،تایل ،آنتیک ،قزاقی ،سه بعدی ،طرح چوب

جزئیات
تصویر بنر
این برای ما افتخار است

معتبر ترین کارخانه آجر و آجر نما در اصفهان

تولید انواع آجر انگلیسی ، شاموتی ، نسوز ، رستیک ، کرافت استون (دکوراتیو) ، قزاقی(سنتی) ، آنتیک ، لفتون ، صنعتی ، لعابی و ….

گروه تولیدی شرکت آجر دُرنما در اصفهان با تکیه بر دانش روز و فناوری و صد البته با پشتوانه شما عزیزان در مسیری قدم برداشته که امید میرود  از این پس پیشگام صنعت آجر در اصفهان و ایران گردد.فرآیند طراحی و تولید آجرنما زیر نظر مهندسین مجرب و متخصص صورت میگیرد. و با استفاده از دستگاه های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک فرآوری و تولید میشود و در دسترس شما قرار میگیرد.

بیشتر بدانید :

مختصری در باره کارخانه آجرنما دُرنما

این شرکت افتخار دارد که یکی از اولین کارخانه آجر و آجر نما باشد و  تولید آجر شیل و نسوز( آجر قرمز انگلیسی و آمریکایی ، آجر شاموتی ، آجر سفید و آجر مشکی) با رنگ های طبیعی و ترکیب های اروپایی در اصفهان دارا می باشد.

شرکت آجر دُرنما با بهره مندی از کادر فنی متخصص و پشتوانه بیش از 30 سال تجربه در تولید آجر وهمچنین با شبکه گسترده فروش در سراسر کشور و خارج از کشور ، با استقبال چشمگیر مشتریان روبه رو گردید.

آجر شاموتی ، آجر رستیک ، آجر قرمز انگلیسی ، کرافت استون (دکوراتیو ) ، قزاقی(سنتی) ، آنتیک ، لفتون ، صنعتی ، لعابی و ….

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

دریافت کاتالوگ انواع آجرنما
شامل انواع آجر و آجرنما به همراه ابعاد ، تعداد در کارتن ، جنس ، قیمت ، تعداد در متر مربع و ...
آجرنما
بالاترین افتخارات در کشور

شرکت آجر دُرنما در سال 1363 در منطقه صنعتی دولت آباد با تولید سفال شروع به کار کرد که در سال 1372 شروع به تولید آجر پلاک و ال نما نمود . این واحد تولیدی در سال 1373 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید و در سال 1386 با تولید آجر لفتون درجه یک چهار طرف نما تولید خود را افزایش داد . این واحد تولیدی در سال 1391 با توجه به روند پیشرفت و مکانیزه شدن دستگاه ها شروع به تولید گسترده خط جدید شیل در رنگ ها ، طرح ها و سایزهای مختلف نموده و در این زمینه موفق به اخذ استاندارد ملی ایران کردید و در زمره بهترین کارخانه آجر و آجر نما می باشد.این واحد تولیدی موفق به اخذ گواهی مدیریت  ISO 9001 و گواهی محیط زیست ISO 14001 و همچنین گواهی ایمنی و بهداشت ISO 18001 میباشد.آجرنسوز دُرنما در سال 1394 با تولید گسترده آجر نسوز نما و صنعتی در جهت بروز رسانی تولید ، دستگاهها و کورهها اقدامات مربوطه رو انجام داد است.آجرنمای نسوز دُرنما در حال حاضر دارای بیش از 100 نوع آجر نسوز در طرحها و رنگهای مختلف در حال تولید گسترده اجرنمای نسوز و صنعتی نسوز می باشد.

0
مشتری در سال
با افتخار !
0
ارگان طرف قرارداد
در استان اصفهان و سایر شهرستان ها
0
نمونه آجر تولید شده
از میان مدل های مختلف
0
سال تجربه موفق
از سال 1363 تا کنون
دُرنما برای شما بهترین را به ارمغان می آورد :

 برای زیبا سازی بنای خود به آجر نمایی مرغوب نیاز دارید؟
کافیست با ما تماس بگیرید

و مشاوره تخصصی طراحی نما دریافت کنید

آجر ، برای یک ساختمان در حکم سلول برای بدن است.

استفاده از آجر در ساختمان ، حسی طبیعی را در فضای داخلی ایجاد می کند. آجر به دلیل طیف رنگی متنوع و زیبا ، در خلق نماهای متفاوت با حس های متفاوت در طراحی داخلی و خارجی ساختمان  نقش اصلی را ایفا میکند.استفاده از آجر با طیف رنگی گرم، می تواند حس گرما بخشی را در فضای داخلی و خارجی تقویت کند و در مناطق سردسیر می تواند انتخاب مناسبی برای فضای داخلی و خارجی ساختمان باشد.