آجر نما نسوز

آجر نما نسوز :

در خصوص تعریف لغوی و عامه پسند،ذکر این نکات ضروری است که آجر نما نسوز در اصل ساختاری از آجر میباشد که مقاومت دمایی بالایی داشته و در کاربرد اولیه آن برای مصارف صنعتی و کوره های ذوب استفاده میشد . آجرنمانسوز در واقع نوعی خاک چینی هستند که از خاکهای نسوز تهیه می شود. خاک چینی هم نوعی سرامیک مرغوب است که دارای ساختاری ظریفتر و متراکم تر از سفال است. دمای پخت  آجرهای نسوز، حدود 1500 درجه سانتیگراد می باشد.که این نوع آجرنسوز در صنعت کورهها استفاده میشود.آجرنمای نسوز از دمای 1080درجه تا دمای 1200 درجه پخت میشود که مخصوص نما و کف فرش استفاده می باشد.

تاریخچه آجر نما نسوز:

در ایران باستان استفاده از خشت و در سالهای بعدی استفاده از آجر برای ساخت و ساز و دیوار چینی تقریبا اولین گزینه بوده است . و همواره تولید , خرید و فروش آجر نما از رونق تقریبا ثابتی در بازار بهره برده است . آجر های نما دو گروه هستند . دسته ای از آنها قابلیت استفاده به عنوان آجر ساختمانی و دیوار چینی را دارند ولی دسته ای دیگه به ضخامت بسیار کمتر تولید میشوند و فقط در رویه دیوار و نما(آجرنمای دوغابی) مورد استفاده قرار میگیرد. و هم اکنون با استفاده از بهترین متریال های موجود و خاک مرغوب انواع مناسبی از آجرنما را در اختیار شما قرار داده ایم ترکیبی از کیفیت و قیمت مناسب را در تولید و عرضه مصالح ساختمانی نسوز مانند آجر نما , آجر نسوز و آجرنمانسوز  , کف و کوره بکار گرفتیم تا محصولی شایسته مصرف کننده ایرانی را با قیمت مناسب به دست شما برسانیم.

پروسه ای که در نهایت منجر به تولید محصولی کارامد و پرکاربرد بنام آجرنمانسوز میشود متناسب با تکنولوژی تولید , فرمولاسیون ترکیبات مواد اولیه میتواند بازه گسترده ای از محصولات را در سطوح کیفی متفاوت ایجاد کند . از همین رو لازم و ضروری است در هنگام خرید محصولی چون آجر نسوز به نکات کلیدی فراوانی توجه کنید و بتوانید متناسب با کاربری مورد نظرتان بهترین محصول را با بهترین کیفیت تهیه کنید.

طرح و رنگ های کلاسیک و مدرن آجر های نما را از ما بخواهید.

این مجموعه دارای بیش از 30 طرح و سایز بندی و 150 نوع رنگ بندی میباشد و میتواند پاسخگوی هر نیاز و سلیقه ای باشد .این محصولات با الهام از طبیعت طراحی میشوند و با فرمولاسیون ویژه تولید و به بازار عرضه میشوند. درنما با استعانت به خداوند بزرگ همه انواع آجر های ساختمانی اعم از  آجر نما نسوز , آجر نسوز نما , آجر رستیک , آجر آنتیک ,آجرنسوز صنعتی و…  را تولید و به بازار عرضه میکند.

نوعی از آجر های نما که به آجرنمانسوز شهرت دارند بخاطر عمر بسیار بالایی که دارند(حرارت بالا و سیلیس موجود در خاک) و استفاده از آن در نمای ساختمان باعث ماندگاری دراز مدت نما میشوند از محبوبیت بالایی در ساخت و ساز پیدا کرده اند . دُرنما در همین راستا و در جهت پاسخگویی مطلوب به نیاز های بازار اقدام به تولید انواع طرح های آجرنمانسوز و صنعتی نموده است.

fa_IR