آجر نسوز

آجر نسوز:

آجر نسوز نوعی از آجر است که از خاک های چینی در دمای بالای 1500 درجه سانتی گراد تولید میشود.همان طور که از اسم این نوع از آجرها مشخص است در برابر حرارت مقاوم هستند.

از مواردی که سبب زیبایی ساختمان می شود، نمای ساختمان است.نمای ساختمان زیبا نقش بسیار مهمی در تعامل یک جامعه دارد.یکی از کاربردهای آجر نسوز ساخت نمای عمومی ساختمان است.این آجر ها علاوه بر اینکه نمای ساختمان را زیبا و شکلیل می نمایند وِیژگی های منحصر به فردی نیز دارند.

ویژگی آجر نسوز درنما:

هنگامی که آجر نسوز را خریداری می کنیم در واقع در حال سرمایه گذاری برروی دوام و استحکام وزیبایی ساختمان هستید.کارخانه درنما با افتخار بیان میدارد که با توجه به توسعه روز افروز تکنولوژی با اتخاذ  توسعه و بهبود مستر در طی فرایند طراحی و تولید و توسعه آجرنسوز تمامی این موارد و تاثیرات را در نظر گرفته است.

از ویژگی های آجرنسوز درنما عبارت است از:

1- فرمولاسیون :

مواد و فرمولاسیون به کار رفته در آجر های نسوز کارخانه درنما،باعث شده است که محصولات این کارخانه در جایگاه ویژه ای قرار گیرد.تنوع رنگی بالا همراه با کیفیت مناسب،نظر شما مشتریان عزیز را به خود جلب کرده است.

2- چیدمان:

انواع آجر های نسوز درنما را می توانید به نحوی با یکدیگر ترکیب کنید که منعکس کننده ی سبک های منحصر بفرد شما باشد.

3- وِژگی های منحصر بفرد:

هنگامی که ویژگی هایی چون تنوع رنگ،مقاومت بالا، صرفه جویی در مصرف و… مد نظر شما باشد انتخاب کارخانه درنما بسیار آسان می گردد.

طرح و رنگ های کلاسیک و مدرن آجر های نما را از ما بخواهید.

این مجموعه دارای بیش از 30 طرح و سایز بندی و 150 نوع رنگ بندی میباشد و میتواند پاسخگوی هر نیاز و سلیقه ای باشد .این محصولات با الهام از طبیعت طراحی میشوند و با فرمولاسیون ویژه تولید و به بازار عرضه میشوند. درنما با استعانت به خداوند بزرگ همه انواع آجر های ساختمانی اعم از آجر نما نسوز , آجر نسوز نما , آجر رستیک , آجر آنتیک ,آجرنسوز صنعتی و… را تولید و به بازار عرضه میکند.

نوعی از آجر های نما که به آجرنمانسوز شهرت دارند بخاطر عمر بسیار بالایی که دارند(حرارت بالا و سیلیس موجود در خاک) و استفاده از آن در نمای ساختمان باعث ماندگاری دراز مدت نما میشوند از محبوبیت بالایی در ساخت و ساز پیدا کرده اند . دُرنما در همین راستا و در جهت پاسخگویی مطلوب به نیاز های بازار اقدام به تولید انواع طرح های آجرنمانسوز و صنعتی نموده است.

fa_IR