Image module

ترکیبی از کیفیت و قیمت مناسب را در تولید و عرضه مصالح ساختمانی نسوز مانند آجر نما , آجر نسوز و آجر نما نسوز  , کف و کوره بکار گرفتیم تا محصولی شایسته مصرف کننده ایرانی را با قیمت مناسب به دست شما برسانیم.

پروسه ای که در نهایت منجر به تولید محصولی کارامد و پرکاربرد بنام آجر نما نسوز میشود متناسب با تکنولوژی تولید , فرمولاسیون ترکیبات مواد اولیه میتواند بازه گسترده ای از محصولات را در سطوح کیفی متفاوت ایجاد کند . از همین رو لازم و ضروری است در هنگام خرید محصولی چون آجر نسوز به نکات کلیدی فراوانی توجه کنید و بتوانید متناسب با کاربری مورد نظرتان بهترین محصول را با بهترین کیفیت تهیه کنید.

مشاهده آخرین محصولات آجرنما نسوز درنما

با کیفیت و با قیمت مناسب
Product image

محصولات خاص

محصولات خاص بعنوان آجر دکوراتیو در طراحی داخلی و نماهای خارجی استفاده می شود

Product image

آجر نسوز کرکره ای سفید کد C307

از آجر نسوز طرح چوب 3.5*31 در طراحی داخلی و نماهای خارجی استفاده می شود

Product image

آجر نسوز کرکره ای قهوه ای کد D403

از آجر طرح چوب 3.5*31 در طراحی داخلی و نماهای خارجی استفاده می شود

Product image

آجر دکوراتیو قهوه ای سوخته کد SH50

از آجر دکوراتیو قهوه ای سوخته در طراحی داخلی و نمای خارجی استفاده می شود

Product image

آجر دکوراتیو صخره ای قهوه ای روشن کد SH68

از آجر قهوه ای روشن بعنوان آجر دکوراتیو در طراحی داخلی و نماهای خارجی استفاده می شود

Product image

آجر دکوراتیو تیره کد SH50

از آجر دکوراتیو تیره در طراحی داخلی و نماهای خارجی استفاده می شود

طرح و رنگ های کلاسیک و مدرن آجر های نما را از ما بخواهید.

این مجموعه دارای بیش از 30 طرح و سایز بندی و 150 نوع رنگ بندی میباشد و میتواند پاسخگوی هر نیاز و سلیقه ای باشد .این محصولات با الهام از طبیعت طراحی میشوند و با فرمولاسیون ویژه تولید و به بازار عرضه میشوند. درنما با استعانت به خداوند بزرگ همه انواع آجر های ساختمانی اعم از  آجر نما نسوز , آجر نسوز نما , آجر رستیک , آجر آنتیک ,آجرنسوز صنعتی و…  را تولید و به بازار عرضه میکند.

آجر نما نسوز

نوعی از آجر های نما که به آجر نما نسوز شهرت دارند بخاطر عمر بسیار بالایی که دارند(حرارت بالا و سیلیس موجود در خاک) و استفاده از آن در نمای ساختمان باعث ماندگاری دراز مدت نما میشوند از محبوبیت بالایی در ساخت و ساز پیدا کرده اند . درنما  در همین راستا و در جهت پاسخگویی مطلوب به نیاز های بازار اقدام به تولید انواع طرح های آجر نما نسوز و صنعتی نموده است.(آنتیک,قزاقی,رستیک,کرافت استون)

آجر نما نسوز :

 

در خصوص تعریف لغوی و عامه پسند آجر نما نسوز ذکر این نکات ضروری است که آجر نما نسوز در اصل ساختاری از آجر میباشد که مقاومت دمایی بالایی داشته و در کاربرد اولیه آن برای مصارف صنعتی و کوره های ذوب استفاده میشد . آجر نما نسوز در واقع نوعی خاک چینی هستند که از خاکهای نسوز تهیه می شود. خاک چینی هم نوعی سرامیک مرغوب است که دارای ساختاری ظریفتر و متراکم تر از سفال است. دمای پخت  آجرهای نسوز، حدود 1500 درجه سانتیگراد می باشد.که این نوع آجرنسوز در صنعت کورهها استفاده میشود.آجرنمای نسوز از دمای 1080درجه تا دمای 1200 درجه پخت میشود که مخصوص نما و کف فرش استفاده می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
Image module

مشاهده آخرین مقالات ما

همه نیاز های خود را در اینجا بیابید

آجر نما نسوز

در ایران باستان استفاده از خشت و در سالهای بعدی استفاده از آجر برای ساخت و ساز و دیوار چینی تقریبا اولین گزینه بوده است . و همواره تولید , خرید و فروش آجر نما از رونق تقریبا ثابتی در بازار بهره برده است . آجر های نما دو گروه هستند . دسته ای از آنها قابلیت استفاده به عنوان آجر ساختمانی و دیوار چینی را دارند ولی دسته ای دیگه به ضخامت بسیار کمتر تولید میشوند و فقط در رویه دیوار و نما(آجرنمای دوغابی) مورد استفاده قرار میگیرد. و هم اکنون با استفاده از بهترین متریال های موجود و خاک مرغوب انواع مناسبی از آجر نما نسوز را در اختیار شما قرار داده ایم .

Image module